Neden Bayii Olmalıyım?

1-DEKOTEK bayiilik  sistemini başka hiçbir kurumla ve şirketle benzer olmayacak ve şirket kar oranları yerine müşteri satış karlarını birinci öncelik olarak ele almıştır.

2-Piramid adı verilen üye yaptıkça cüzi karlar verilen sistemler yerine satış ile Bayiilere yüksek karlar bırakan bir sistem kullanmaktadır .

3-Ürün bazında kar marjı üyeler yönünden eşsiz olmakla beraber her evde kullanılan ve herkesin ihtiyaç duyduğu ürünleri siz değerli müşteri ve bayiilerin beğenisine sunmuştur .

4-Bayiilik ücreti diye bir sisteme başından karşı olan DEKOTEK kesinlikle yaptırım ve bağlayıcılık teşkil eden aidat , reklam ücreti gibi ekstra paralar talep etmemektedir .

5-Bayii olduktan sonra indirimli fiyatları görebileceğiniz size özel DEKOTEK kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapacağınız özel sayfamızdan istediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz .

6-Bayii olmak için sizden talep edilen ücret hava parası veya üyelik ücreti değildir .

7- Bayiilik için alacağınız paketler sizleri diğier müşterilerimizle ayıracak özel indirim sayfanızın açılması ve kimsenin sizin satın almış olduğunuz fiyatları görmemesi için gereklidir. 

8-Bunu yapmamızda ki amaç size Bayii vaadleri  satmak yerine sizin hangi ürünü kullanıp satmak istediğinizi size bırakıp alacağınız ilk üründe dahil olmak  üzere size indirimli fiyatlar sunmak istememizden kaynaklanmaktadır .

9-Bir diğer sebebi ise sizin indirimli alacağınız ürün fiyatlarının başkası tarafından görülmesini engellemektir.


Bayii olmakiçin lütfen tıklayınız .


E-Ticaret Entegrasyonları